12 انتخاب برتر تعطیلات

12 انتخاب برتر تعطیلات

هر سال، ما از کارمندان خود می خواهیم که وسایل مورد علاقه خود را در تعطیلات برای تزئین و هدیه وزن کنند. اگر به دنبال ایده های جدیدی برای لیست ،ید خود هستید، این مکان عالی برای شروع است!

تاپیاری آزالیا صورتی

من خوش شانس هستم که بالای سینک آشپزخانه ام یک پنجره گلخانه ای دارم و این آزالیا به طرز لذت بخشی زحمت تمیز ، گلدان ها و تابه ها را از بین می برد حتی زم، که آ،ین شکوفه محو شود.

-Karen B.، مشاور ارشد باغب،، خدمات مشتریان

“رنگ‌های همیشه سبز رنگ اسیدی، لهجه‌های گیاه‌شناسی غیرمعمول و روبان مخملی سبز تیره با سلیقه در این تاج گل توسط سیمیا دان، طراح گل رود آیلند چیده شده‌اند. پالت رنگی منحصر به فرد و سبک آزاد و تقریباً وحشی، تمام خواسته‌های من را برای یک اثر هنری برآورده می‌کند. «دعا می‌کنم آن را روی در خانه‌ام نشان دهم.

-اریکا آ.، ویراستار/دستیار نویسنده

میز برگ درخت ماهون

“این درخت سفره جشن و سرگرم کننده است (در برگ هایش برق های طلایی دارد!)، اما هنوز هم شیک و ساده است. یک قطعه واقعی. از برگ های حفظ شده می توان برای فصول آینده لذت برد. به سادگی آنها را کنار بگذارید و دوباره بیرون بیاورید. سال آینده.”

-Andrea D.، مدیر کالا

آماریلیس “اسپارتا،”

“Amaryllis “Spartacus” یک نمایش خیره کننده است! این ابرقهرمان قرمز و سفید همانقدر بزرگ و قدرتمند است که از نامش پیداست. به سادگی درخشان. من کاملاً آن را دوست دارم!”

-چریل دبلیو، باغبان سر

سه گانه کلبه های دانه پرنده

“من عاشق این سه کلبه پرندگان هستم! طرح ها بسیار زیبا هستند، و شما می تو،د همه آنها را در یک مکان آویزان کنید یا آنها را در اطراف باغ خود پخش کنید. من نمی توانم صبر کنم تا انواع پرندگان و شیطنت های آنها را هنگام کشف و بلعیدن ببینم. این خوراکی های خوشمزه.”

-Liz Z.، مدیر تجارت الکترونیک

ساقه های Winterberry

برای فصول گذشته، من این ساقه‌های قرمز روشن را با رنگ‌ها و بافت‌های مختلف شاخه‌های همیشه سبز ،یب کرده‌ام تا دکوراسیون و ورودی تعطیلات ما را روشن‌تر کنند، در حالی که مورد حسادت خانواده و دوستان هستند.

-تام بی، مدیر فروشگاه ،ده فروشی

فانوس کره خورشیدی تابشی

“هر یک از فرزندان من یکی از اینها را در حیاط پشتی روی درختی جداگانه آویزان ،د. تمام تابستان ما از درخشش تزئینی در شب از حیاط و تماشای بیرون از خانه لذت می بردیم. پس از اینکه بچه هایم در پاییز به مدرسه بر می گردند، هر فانوس در آن وجود دارد. هنوز مرا به یاد آنها می اندازد که بهترین انتخاب من برای هدیه دادن به خانواده و دوستان است.

-Mary A.، مدیر اطلاعات محصول

گلدان شاخی روستایی

“من این مورد را به ،وان یک مرکز تعطیلات دوست دارم زیرا تنوع بسیار زیادی دارد. می توانم آن را با شمع، آب نبات کریسمس، یا سبزی تازه و شاخه های توت پر کنم!”

-سامانتا اف.، نماینده خدمات مشتری

اسطوخودوس گودوین نهر خا،تری

«سال گذشته این گیاه زیبا و معطر اسطوخودوس را به چند تن از دوستانم هدیه دادم و امیدوارم به شما نشان دهم که با دیدن این هدایا چهره آنها چگونه روشن شد و چگونه هر کدام از آنها برای چشیدن عطر گلها و شاخ و برگها به سمت آنها خم شدند. برای رسیدن به موفقیت با این محصولات پرفروش، که نیاز به … فقط یک مکان آفتابی و آب معمولی دارند، نیازی به انگشت شست سبز نیست.

-دب اچ.، نویسنده ارشد

زنگ های آویزان حرفه ای

“من عاشق این هستم که چگونه این زنگ ها دکور بسیار ک،یک و سنتی دارند، اما در عین حال به رنگ طلایی پیچیده و مدرن هستند. من قطعا می خواهم آنها را در خانه ام آویزان کنم!”

-جیل اچ، هماهنگ کننده کالاهای سخت

کیت لامپ فنری سوناتا

“من دوست دارم این ،یب از لاله های بنفش، نیلوفرها و دو نوع نیلوفر انگوری را ارائه دهم. آنها به طور کلی به شکلی که در ع، های ما می بینید شکوفه می دهند و همه گل ها به طور همزمان شکوفا می شوند. رنگ ها باعث می شوند توقف کنید و نگاه کنید. عطر ظاهری شگفت انگیز به بهار ارائه می دهد.”

-Ray H.، هماهنگ کننده توسعه محصول

درختان تعطیلات حکاکی شده با دست

این درختان منحصربه‌فرد نه تنها برای فصل تعطیلات عالی هستند، بلکه من دوست دارم که چگونه می‌توان آنها را در تمام طول سال بیدار نگه داشت. آنها می‌توانند هر اتاقی را شبیه یک کابین روستایی کنند.

-آماندا ن.، نماینده خدمات مشتری

منبع: https://www.whiteflowerfarm.com/blog/2023/11/13/12-top-picks-for-the-،lidays/