از سال‌هایی که من و مارک این شرکت را به دست گرفتیم، خیلی چیزها تغییر کرده است.»

از سال‌هایی که من و مارک این شرکت را به دست گرفتیم، خیلی چیزها تغییر کرده است.»

قدمت مهد کودک Grootsc،lten شریک Van der Plas به سال 1944 برمی گردد. ، گروتشولتن، پدربزرگ مالکان فعلی جان و مارک گروتشولتن، مهد کودک را با برادرش لن اداره می کرد. پس از اینکه انفجار بمب باعث آسیب شدید به مهد کودک می شود، دو برادر تصمیم می گیرند راه خود را بروند. اندکی بعد، ، برای 324 گیلدر زمین و ساختم، را که اساس مهد کودک Grootsc،lten را که امروزه می شناسیم تشکیل می دهد، ،یداری کرد. در اینجا، ، و همسرش با هم کار می کنند و انگور می کارند.

آفریقایی ها
پسران ، از زم، که به اندازه کافی بزرگ می شوند، به پدرشان در گلخانه کمک می کنند. یکی از آنها هانس گروتشولتن، پدر صاحبان بعدی جان و مارک است. جان گروتشولتن، یکی از مالکان مهدکودک گروتشولتن، می‌گوید: «در سن جو،، پدرم تعدادی بگونیا (تاگت) آفریقایی را در گلخانه انگور خود پرورش داد. او این کار را در جایی در گلخانه انجام داد که در آن جا باقی مانده بود شروع گیاهان بستر.

،ب و کار خانواده
موفقیت گیاهان بستر به آرامی گسترش یافت و پس از اینکه هانس ،ب و کار را از پدرش ، تحویل گرفت، تصمیم گرفت به طور کامل به پرورش گیاهان بستر برود. مانند نسل قبلی، پسران هانس نیز در گلخانه کمک می کنند. این برای برادران جان و مارک به قدری من، بود که در سال 1993 از پدر هانس برگزیده شدند. در سال 2017، رمی ون در کناپ به ،وان شریک به عضویت درآمد و از سال 2002 از یک کارآموز به یک کارمند مهم و متخصص در کشاورزی تبدیل شد. خوب، او توضیح می دهد که ما به ،وان یک تجارت خانوادگی چگونه هستیم. به ،وان مثال، ما هنوز تعدادی کارمند داریم که حدود 25 سال است که اینجا هستند.”

تغییرات
یکی دیگر از جنبه‌هایی که جان می‌گوید فضای مهد کودک Grootskolten را متمایز می‌کند، سنت نوشیدن قهوه و چای با همه کارکنان در طول استراحت است. از سال‌هایی که من و مارک این شرکت را به دست گرفتیم، خیلی چیزها تغییر کرده است، اما ما همیشه با همه همکارانمان قهوه و چای می‌نوشیم، علاوه بر این، والدینم هنوز هم هر روز به ما سر می‌زنند.

جان ادامه می دهد: «همانطور که اشاره کردیم، همه چیز نیز در حال تغییر است. به ،وان مثال، از زم، که من و برادرم مسئولیت را بر عهده گرفتیم، ما به روشنایی LED روی آوردیم و از سال 2017 از گرمای زمین گرمایی برای گرم ، گلخانه هایمان استفاده می کنیم. برای کنترل آفات تا حد امکان از مواد اولیه پایدار و قابل استفاده مجدد استفاده می کنیم دشمنان را تا حد ممکن برای مبارزه با ،ات مضر، بنابراین، به این ترتیب، ما فعالانه بر روی بهترین گیاهان بستر با ردپای محیطی کم کار می کنیم.

آینده
به ،وان یک مالک و کارآفرین، جان به همراه برادرش مارک و شریکش رمی نیز به آینده نگاه می کنند. ما اکنون مهد کودک را با یک مکان جدید، مستقیماً در کنار گلخانه موجود، گسترش داده‌ایم عملیات ما، و این به او اجازه می دهد تا بی سر و صدا رشد کند و در عمل بیاموزد، به طوری که زم، که روزی مالک شرکت ما شد، آماده خواهد بود.

تکالیف
جان ادامه می دهد: «اکنون که گسترش مهدکودک ما یک واقعیت است، ما نیز سخت کار می کنیم تا امنیت عرضه را بهبود ببخشیم. ما این کار را با ایجاد قراردادهای واضح با مشتریان خود در مراحل اولیه انجام می دهیم و از آنجایی که حتی قبل از شروع کاشت با وان در پ، می نشینیم، دقیقاً می د،م که چقدر انتظار داریم که مصرف کنیم رشد کنید تا مقادیر من، را به موقع تحویل دهید، این نه تنها برای واندر پ، خوب است، بلکه برای گلفروشی که همیشه می‌تواند به اندازه کافی گیاه بستر تازه ب،د، خوب است!

ب،
فروشگاه اینترنتی Van der Plas انواع گیاهان بستر را از مهد کودک Grootsc،lten ارائه می دهد. به ،وان مثال، سیکلامن را در رنگ‌های قرمز، سفید، ،یبی یا سایر موارد خاص در نظر بگیرید. اما استئوسپرم ها، کالیبراکوآ، گل اطلسی، گی، و لوبلیای زیبا نیز بخشی از مجموعه مهد کودک Grootsc،lten هستند که می تو،د از Van der Plas سفارش دهید. جان خود از طرفداران پر و پا قرص گل اطلسی و گل اطلسی آویزان است. “این گل ها پالت رنگی زیبا و روشنی دارند و بسیار “فراوان” شکوفا می شوند. مانند استئوسپرموم و کالیبراکوا، در روز مادر بسیار محبوب هستند. خورشید به آرامی شروع به درخشش می کند و سپس مشتریان به دنبال شادی و رنگی هستند که آن را بیرون می آورد. “

گل های رنگارنگ
با توجه به اینکه روز مادر نزدیک است و خورشید شروع به درخشش بیشتر کرده است، اکنون زمان آن است که گل فروشی خود را با گل اطلسی های نوک تیز، استئوفیت های خیره کننده و کالیبراخوس های متمایز غنی کنید. با گیاهان بستر زیبای Grootsc،lten Nursery از فروشگاه اینترنتی Van der Plas مشتریان خود را خوشحال کنید. زیباترین پیازهای گلدار ی،اله را در تمام رنگ های رنگین کمان بلافاصله سفارش دهید و شروعی زیبا بهار را به مشتریان خود هدیه دهید.

برای اطلاعات بیشتر:
ون در پ،
تلفن: +31 (0) 71 4098999
[email protected]
www.vdplas.com

منبع: https://www.fl،daily.com/article/9618822/nl-a-lot-has-changed-since-the-years-mark-and-i-took-over-this-company/