BardiCoper پوشش گل واقعاً پایدار را ارائه می دهد

BardiCoper پوشش گل واقعاً پایدار را ارائه می دهد

پ،تیک ماده ایده‌آلی برای آستین‌های گلدار است، مشروط بر اینکه به درستی بازیافت شود. اگرچه بازیافت من، یک چالش واقعی است، اما Paardenkooper موفق به انجام آن شده است، همانطور که با آستین های گل Recy® و Recy® Clear آن ثابت شده است. Wim Ammerlaan از Rosa Plaza (پرورش کننده گل رز هلندی-اتیوپیایی) یکی از “پذیرندگان اولیه” است که از لفاف Recy Clear که اخیراً راه اندازی شده است استفاده می کند.


ویم آمرلان با افتخار آستین جدید خود را نشان می دهد

ویم می‌گوید: «سال‌های زیادی است که ما با Dillewijn Zwapak (در حال حاضر Paardekooper) کار می‌کنیم تا پوسته‌ای را پیدا کنیم که تا حد زیادی بازیافت می‌شود، به راحتی مهر و موم می‌شود و در عین حال شفاف است. او از چندین آستین گل برای مهد کودک Rosa Plaza در اتیوپی استفاده می کند که در مجموع بیش از 50 هکتار مساحت دارد. آستین‌های شفاف Recy به ما این امکان را می‌دهند که استفاده از پ،تیک بکر را تا 70 درصد کاهش دهیم.

Recy Clear Wrap از پ،تیک بازیافتی پس از مصرف (PCR) ساخته شده است و برخلاف Recy Wrap کاملاً شفاف است. دومی خا،تری است اما یک نقطه فروش منحصر به فرد دارد: از آستین های 100% بازیافتی* تشکیل شده است، شاهکاری که از طریق تلاش های مش، احزاب اتحاد پ،تیک دایره ای به دست آمده است.


جان ون برکل و مریل دی وریس با باردن کوپر آستین‌های گلدار متفاوتی از Recy، Recy Clear و Eco Flowerbox FECT ارائه می‌کنند.

کوزوو
در دفتر Bardekooper در Aalsmeer، John van Berkel و Meryl de Vries (به ترتیب، توسعه‌دهنده ،ب‌وکار و مشاور پایداری در بخش باغب، Bardekooper**) آستین‌های گل پایدار را نشان می‌دهند. جان می گوید: «طنز این است که ما یک شرکت بسته بندی هستیم که به دنبال کاهش میزان بسته بندی هستیم. Recy و Recy Clear دو نمونه عینی از این رویکرد هستند تولید کننده محصولات بازیافتی PCR.


پرایمر Recy Clear PCR هنگام تحویل

در حال حاضر آستین گل Bardicuper در ویتنام، کلمبیا و کنیا تولید می شود. این شرکت امید زیادی به بسته بندی Recy و Recy Clear و تاسیسات جدید تولید در کوزوو دارد زیرا تقاضا برای راه حل های بسته بندی پایدار به سرعت در حال افزایش است. در اروپا، قو،ن اروپا به طور فزاینده ای یکنواخت می شوند و بازار را م،م می کند که حداقل 35 درصد از پ،تیک را از منابع بازیافتی (PCR) تهیه کند.


هنگام ،وج از کارخانه، تراشه ها را پاک کنید

دونده های جلو
مریل تأکید می کند که باردیکوپر ارزش زیادی برای پایداری قائل است و می گوید: «ما به ،وان تولیدکننده سعی می کنیم محصولات خود را به طور عینی ارزیابی کنیم اولویت در تحقیق و توسعه.»

“در Paardekooper، ما متعهد به توسعه سیستم‌های دایره‌ای برای ترویج استفاده مجدد و بازیافت محصولات هستیم. به همین دلیل، ما اخیراً Eco Flowerbox FECT® را راه‌اندازی کرده‌ایم، یک جایگزین پایدار برای جعبه‌های حمل و نقل مقوایی یک بار مصرف.”

همچنین به مرکز ارزیابی چرخه زندگی (مرکز LCA) و ابزار LCA اشاره می‌کند که از طریق آن گروه رویال پاردکوپر به مشتریان در مورد اه، پایداری آنها مشاوره می‌دهد و بینش‌هایی را در مورد داده‌های ردپای آنها ارائه می‌دهد. علاوه بر این، در مورد قو،ن و مقررات (بین المللی) فعلی و آینده، ما یک شریک دانشی هستیم، این به ویژه برای مشتریان غیر اروپایی ما، مانند ایالات متحده آمریکا و کلمبیا، مفید است، زیرا اروپا در خط مقدم پایداری قرار دارد.

فقط در مورد PCR
هفته گذشته، ویم بسته بندی گل جدید را به مشتریان خود معرفی کرد. در حال حاضر از آستین های قدیمی نیز استفاده می شود، اما به زودی تغییر خواهد کرد. در آینده، آستین‌های فقط PCR به واقعیت تبدیل می‌شوند، اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد که مواد آستین به اندازه کافی قوی نباشند، بیایید صادق باشیم فروش گل‌های خود در این نوع مواد، اگرچه ما قویاً هرگونه افزایش نسبت PRC را تشویق می‌کنیم، اما از احتمالات فعلی بسیار راضی هستیم، زیرا تفاوت واقعی ایجاد می‌کند.

* نوع PP. برای متمایز شدن از جایگزین پلی اتیلن، که از 40 درصد مواد بازیافتی تشکیل شده است

** اخیراً بروخوف و دیلوین زواپاک که قبلاً شرکت‌های بسته‌بندی مستقل در بخش گل‌کاری را اداره می‌،د، تحت بخش ،rti در Paardekooper ادغام شدند. در حال حاضر، کارکنان از ساختمان جدید در Aalsmeer (هلند) ادغام شده اند و در حال کار هستند. تابستان امسال، سیستم های مختلف ERP یکپارچه خواهند شد. با گذشت زمان، نام های Broek،f و Dillewijn Zwapak به طور فزاینده ای کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر:
pardecooper
www.paardekooper.nl

روزا پلازا
https://rosaplaza.nl/en/

منبع: https://www.fl،daily.com/article/9616470/paardekooper-presents-the-truly-sustainable-flower-sleeve/